Usługa PLICBD2 dla operatorów telekomunikacyjnych

PLICBD2 to aplikacja internetową do przenoszenia numerów telefonicznych przez bazę UKE PLICBD2 dla operatorów telekomunikacyjnych

Internetowa aplikacja PLICBD2 pozwala na łatwe przenoszenie stacjonarnych numerów telefonicznych Fixed Number Portability (IN oraz OUT) między operatorami telekomunikacyjnymi za pośrednictwem bazy UKE PLICBD2 i jest zgodna z obowiązującą dokumentację projektową systemu PLICBD publikowaną przez UKE.

Kluczowe możliwości aplikacji PLICBD2:

  • tworzenie i obsługa spraw związanych z przeniesieniem numeru (NP),
  • prezentacja listy spraw obsługiwanych w systemie wraz z ich statusem,
  • obsługa błędów, spraw przeterminowanych i innych problemów,
  • baza numerów przeniesionych przez operatora i baza numerów oddanych,

Każde przeniesienie jest obsługiwane w aplikacji jako oddzielna sprawa posiadająca status realizacji, którym można zarządzać. Sprawy związane są z inicjowaniem nowego przeniesienia numerów (przeniesienie IN) oraz przeniesieniem zainicjowanym przez innych operatorów które również należy obsłużyć (przeniesienie OUT). Każda sprawa posiada zarejestrowany przebieg obsługi (historię) oraz możliwe do wykonania czynności związane ze sprawą.

Aplikację udostępniamy operatorom telekomunikacyjnym na czas nieograniczony. W ramach usługi zapewniamy również tunele VPN do systemu UKE PLICBD2, których operator korzystający z naszej usługi nie musi już z UKE zestawiać. W ramach usługi zapewniamy również wsparcie przy uruchomieniu lub przeniesieniu usługi PLICBD2 od obecnego dostawcy oraz wypełnieniu wszelkich formalności.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 41 230 79 91

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.